1000
POJEDYNEK

POJEDYNEK
WIRTUALNY POJEDYNEK, REALNA KASA

Pojedynek to „spotkanie wirtualne” pomiędzy drużynami, które w danym dniu rozgrywają swoje spotkania lub „wirtualna rywalizacja” pomiędzy zawodnikami, którzy w danym dniu rozgrywają swoje mecze. Jest to ciekawa propozycja do zdobycia wygranej bez konieczności typowania wyników rzeczywistych spotkań.

Zasady:

• Przy ustalaniu wyniku Pojedynku brana pod uwagę jest liczba bramek (np. w piłce nożnej czy piłce ręcznej) lub liczba punktów (np. w koszykówce), zdobytych przez obie drużyny w swoich spotkaniach lub liczba bramek/punktów zdobyta przez obu zawodników w swoich meczach.
  • W Pojedynku nie bierze się pod uwagę, czy dana drużyna (lub drużyna zawodnika) wygrała bądź przegrała swoje spotkanie, ważne są tylko zdobyte przez nią bramki lub punkty.
  • W Pojedynku „Strzelcy” dany zawodnik w swoim meczu musi wystąpić od początku spotkania. Liczbę bramek zdobytą przez podanych zawodników liczy się razem z ewentualną dogrywką.
  • W ofercie znajdują się również „podgry” do pojedynków w piłce nożnej. Można typować m.in. liczbę bramek, wynik 1. połowy, to czy obie drużyny strzelą, handicapy oraz wiele innych.

PRZYKŁAD:

W ofercie znajdują się spotkania:

• piłka nożna > Liga Europy > 1373 Groningen-Liberec
  • piłka nożna > Liga Europy > 1360 FC Brugge-Legia

Ze spotkań przygotowany został Pojedynek: piłka nożna > pojedynek > 59403 Liberec-Legia

• mecz 1360: FC Brugge - Legia kończy się wynikiem 2:2

Pojedynek 59403 Liberec - Legia kończy się wynikiem 3:2, a więc wygrywającymi typami dla tego pojedynku są: „1”, „10” oraz „12”.

Pojedynek to ciekawa propozycja do zdobycia wygranej bez konieczności typowania wyników rzeczywistych spotkań.