LIVE
1.27 3.30
Włochy, antuka
Typy zakładów
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. wygra swój pierwszy gem serwisowy Wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Świątek I. liczba asów Kerber A. liczba asów Gauff C. liczba asów Svitolina E. liczba asów Osaka N. liczba asów Badosa P. liczba asów Sabalenka A. liczba asów Zheng Q. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Świątek I. liczba podwójnych błędów Kerber A. liczba podwójnych błędów Gauff C. liczba podwójnych błędów Svitolina E. liczba podwójnych błędów Osaka N. liczba podwójnych błędów Badosa P. liczba podwójnych błędów Sabalenka A. liczba podwójnych błędów Zheng Q. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika Gauff C. 1.set: liczba gemów Badosa P. 1.set: liczba gemów 1.set: Przedział gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Tiebreak w 1.secie Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka skorzysta z pomocy medycznej Jeden z zawodników/zawodniczek skreczuje podczas meczu Spotkanie potrwa dłużej niż 120 minut
Pokaż więcej
mniej
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-4 1-8 1-16 data
175.00 35.00 12.00 -1.00 -1.00 13.05. 11:15
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. wygra swój pierwszy gem serwisowy Wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Hurkacz H. liczba asów Etcheverry T.M. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Hurkacz H. liczba podwójnych błędów Etcheverry T.M. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie dva sety Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika 1.set: Przedział gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Tiebreak w 1.secie Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka skorzysta z pomocy medycznej Jeden z zawodników/zawodniczek skreczuje podczas meczu Spotkanie potrwa dłużej niż 120 minut