1.01
1000
Francja, antuka
Typy zakładów
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. wygra swój pierwszy gem serwisowy Fernandez L.A.: wygra swój pierwszy gem serwisowy Wygra swój pierwszy gem serwisowy Jabeur O.: wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Świątek I. liczba asów Bouzkova M. liczba asów Paquet C. liczba asów Gauff C. liczba asów Vondrousova M. liczba asów Yastremska D. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Świątek I. liczba podwójnych błędów Bouzkova M. liczba podwójnych błędów Paquet C. liczba podwójnych błędów Gauff C. liczba podwójnych błędów Vondrousova M. liczba podwójnych błędów Yastremska D. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika Sabalenka A. 1.set: liczba gemów 1.set: Przedział gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Fernandez L.A.: wygra dokładnie jeden set Tiebreak w 1.secie Jabeur O.: wygra dokładnie jeden set Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka skorzysta z pomocy medycznej Jeden z zawodników/zawodniczek skreczuje podczas meczu Spotkanie potrwa dłużej niż 90 minut
1.11 6.90
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub będzie prowadził różnicą dwóch setów Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. wygra swój pierwszy gem serwisowy Wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Kotov P. liczba asów Rublev A. liczba asów Hurkacz H. liczba asów Zhang Zhizhen liczba asów Sinner J. liczba asów Arnaldi M. liczba asów Shapovalov D. liczba asów Tsitsipas S. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Kotov P. liczba podwójnych błędów Rublev A. liczba podwójnych błędów Hurkacz H. liczba podwójnych błędów Zhang Zhizhen liczba podwójnych błędów Sinner J. liczba podwójnych błędów Arnaldi M. liczba podwójnych błędów Shapovalov D. liczba podwójnych błędów Tsitsipas S. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set wygra dokładnie dva sety Wygra dokładnie dva sety Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika Djokovic N. 1.set: liczba gemów De Minaur A. 1.set: liczba gemów Musetti L. 1.set: liczba gemów Struff J.L. 1.set: liczba gemów 1.set: Przedział gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Tiebreak w 1.secie Djokovic N.: wygra dokładnie dva sety Musetti L.: wygra dokładnie dva sety Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka skorzysta z pomocy medycznej Jeden z zawodników/zawodniczek skreczuje podczas meczu Spotkanie potrwa dłużej niż 180 minut
5.00 1.16 +24 31.05. 11:45
Dolehide Ca / Krawczyk D. - Gracheva V. / Lechemia E. 5565 przerwano 6:1, 3:0 / rozpoczęcie 29.5. 11:10 CET
1.01 29.00 31.05. 13:00
Linette M. / Pera B. - Moratelli A. / Rosatello C. 6287 przerwano 4:3 / rozpoczęcie 29.5. 11:09 CET
1.58 2.34 +24 31.05. 13:55
Jacquemot E. / Tan H. - Mihalikova T. / Noskova L. 5568 przerwano 5:6 / rozpoczęcie 29.5. 11:11 CET
1.25 3.80 +12 01.06. 11:00
Jeanjean L. / Ponchet J. - Wang X. / Yuan Y.
LIVE
1.74 2.07
Piter K. / Schmiedlova A.K. - Krejcikova B. / Siegemund L.
LIVE
1.74 2.07
Hozumi E. / Ninomiya M. - Bronzetti L. / Zimmermann K.
LIVE
1.74 2.07
Cornet A. / Ferro F. - Blinkova A. / Rus A.
LIVE
1.74 2.07
Marozsan F. / Romboli F. - Bolelli S. / Vavassori A. 5308
5.50 1.10 +27 31.05. 11:40
Koolhof W. / Mektic N. - Arends S. / Middelkoop M. 5981 przerwano 5:4 / rozpoczęcie 29.5. 11:10 CET
1.12 5.80 31.05. 11:40
1.06 8.80 +12 31.05. 11:43