. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Real M. 20345 2023/2024
1.20 04.05. 16:15
Man.City 12076 2023/2024
1.13 04.05. 18:30
Zakłady specjalne na strzelców nie są zwracane jeżeli zawodnik nie wystąpi, zakład specjalny jest wygrany albo przegrany
- Tak data
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 2:0 6671 liczy się regulaminowy czas gry
10.00 02.05. 16:00
pierwsza bramka zostanie strzelona bezpośrednio z rzutu wolnego 6753 liczy się regulaminowy czas gry
20.00 02.05. 16:00
w czasie 0-15 min. oba zespoły strzelą bramkę 6756 liczy się regulaminowy czas gry
w czasie 0-15 min. będzie podyktowany rzut karny 6757 liczy się regulaminowy czas gry
padnie bramka w doliczonym czasie 1.połowy 6775
6.50 02.05. 16:00
padnie bramka w doliczonym czasie 2.połowy 6783
5.50 02.05. 16:00
jeden z zawodników strzeli 3 lub więcej goli 6784 liczy się regulaminowy czas gry
co najmniej jedna bramka zostanie anulowana po analizie VAR 6789 liczy się regulaminowy czas gry
2.75 02.05. 16:00
po analizie VAR zostanie anulowany rzut karny 6796 liczy się regulaminowy czas gry
3.50 02.05. 16:00
po analizie VAR zostanie podyktowany rzut karny 6817 liczy się regulaminowy czas gry
3.00 02.05. 16:00
co najmniej jedna czerwona kartka zostanie pokazana po analizie VAR 6834 liczy się regulaminowy czas gry
5.00 02.05. 16:00
co najmniej jedna czerwona kartka zostanie anulowana po analizie VAR 6850 liczy się regulaminowy czas gry
jeden z zespołów będzie przegrywał 0:2, odrobi stratę i zdobędzie puchar 6856 liczy się regulaminowy czas gry
Koulouris E. - strzeli bramkę w obu połowach 6868 liczy się regulaminowy czas gry
18.00 02.05. 16:00
jeden z bramkarzy zostanie zmieniony lub otrzyma czerwoną kartkę 6869 liczy się regulaminowy czas gry
4.50 02.05. 16:00
Grosicki K. - strzeli bramkę i zanotuje asystę 6876 liczy się regulaminowy czas gry
Biczachczjan W. - strzeli bramkę zza pola karnego 6878 liczy się regulaminowy czas gry
12.00 02.05. 16:00
Gorgon A. - strzeli bramkę głową 6892 liczy się regulaminowy czas gry
Rodado A. - strzeli bramkę zza pola karnego 6903 liczy się regulaminowy czas gry
Sobczak S. - strzeli bramkę głową 6906 liczy się regulaminowy czas gry
11.00 02.05. 16:00
Villar M. - strzeli bramkę zza pola karnego 6911 liczy się regulaminowy czas gry