1.01
1000
Niemcy, transmisje TVP1, TVP2, TVP Sport
Typy zakładów
Wszystko Mecz Wynik meczu - dwójtyp SUPEROFERTA+: mecz Awans Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) Spotkanie bez remisu Liczba goli Liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Mecz/liczba goli Handicap 1.połowa 2.połowa: handicap 1.połowa - dwójtyp 1.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 1.połowa: handicap Dokładny wynik Mecz: Multiwynik 1.połowa/spotkanie 1.połowa/mecz 1.połowa/mecz i liczba goli 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Sposób zwycięstwa Będzie przegrywać, ale.. Nie straci gola Wygra przynajmniej jedna połowę Wygra obie połowy Strzeli gola w obu połowach Mecz/obie drużyny strzelą gola Różnica zwycięstwa Mecz: która drużyna strzeli gola 1.gol-minuta Spotkanie/1.połowa liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 1-15 minuta spotkania 1-30 minuta spotkania 1-60 minuta spotkania 1-75 minuta spotkania Rzut karny Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych Więcej strzałów w światło bramki (razem z dogrywką) Liczba strzałów w światło bramki (razem z dogrywką) 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki (razem z dogrywką) 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki (razem z dogrywką) Więcej strzałów w światło bramki - handicap (razem z dogrywką) Więcej fauli (razem z dogrywką) Liczba fauli (razem z dogrywką) 1.druzyna liczba fauli (razem z dogrywką) 2.drużyna liczba fauli (razem z dogrywką) Więcej fauli - handicap (razem z dogrywką) Wiecej spalonych (razem z dogrywką) Liczba spalonych (razem z dogrywką) 1.druzyna liczba spalonych (razem z dogrywką) 2.drużyna liczba spalonych (razem z dogrywką) Wiecej spalonych - handicap (razem z dogrywką) 1.połowa-zmiana padnie gol samobójczy 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Zawodnicy - strzały Zawodnicy - strzały celne Mecz + strzelcy goli Strzeli gola (razem z dogrywką) Mecz + strzały na bramkę Otrzyma kartkę Zawodnicy - asysty Faule zawodnika Pozostałe zakłady łączone Będą serie rzutów karnych Zostanie zdobyty hattrick 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.gol 1.połowa: 1.gol 2.połowa: 1.gol Połowa z wiekszą liczbą goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 Zawodnik rezerwowy strzeli gola (razem z dogrywką. nie wystąpi od początku spotkania) 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 2.połowa/obie drużyny strzelą gola w 2.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 2.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 2.połowie Powyżej 1,5 gola w obu połowach Poniżej 1,5 gola w obu połowach 1.rzut rożny w spotkaniu Mecz: ostatni rzut rożny 1.połowa/mecz i 1.połowa liczba goli
1.91 3.40 4.30 +123 02.07. 21:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-4 1-8 1-16 data