1.01
1000
W.Brytania, trawa, transmisje Polsat Sport, Polsat Sport Premium
Typy zakładów
Wszystko Mecz (krecz=zwrot) SUPEROFERTA+: mecz Wygra mecz lub będzie prowadził różnicą dwóch setów Dokładny wynik Liczba setów w spotkaniu wygra przynajmniej jeden set Wygra przynajmniej jeden set Mecz razem z kreczem 1.set Liczba setów. wygra swój pierwszy gem serwisowy Wygra swój pierwszy gem serwisowy 1.przegrany gem serwisowy w meczu Więcej asów Liczba asów Cazaux A. liczba asów Wawrinka S. liczba asów Sinner J. liczba asów Alcaraz C. liczba asów Bublik A. liczba asów Monfils G. liczba asów Berrettini M. liczba asów Vukic A. liczba asów Wiecej asów: handicap Więcej podwójnych błędów Liczba podwójnych błędów Cazaux A. liczba podwójnych błędów Wawrinka S. liczba podwójnych błędów Sinner J. liczba podwójnych błędów Alcaraz C. liczba podwójnych błędów Bublik A. liczba podwójnych błędów Monfils G. liczba podwójnych błędów Berrettini M. liczba podwójnych błędów Vukic A. liczba podwójnych błędów Wiecej podwójnych błędów: handicap Więcej asów i podwójnych błędów W co najmniej jednym gemie będzie as i podwójny błąd serwisowy Liczba gemów Liczba gemów zawodnika liczba gemów zawodnika Gemy handicap Mecz/liczba gemów wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie jeden set Wygra dokładnie dva sety Więcej gemów (1.set/2.set) Mecz: suma gemów Sety handicap 1.set/spotkanie 1.set: liczba gemów 1.set: liczba gemów zawodnika Zhang Zhizhen 1.set: liczba gemów Struff J.L. 1.set: liczba gemów 1.set: handicap (gamy) 1.set: dokladny wynik 1.set: suma gemow P/N Tiebreak w spotkaniu Tiebreak w 1.secie Będzie set do zera 2.set 2.set: liczba gemów 2.set: dokładny wynik Liczba przegranych gemów serwisowych Zwycięzca spotkania obroni piłkę meczową przeciwnika 1.set: stan po dwóch gemach-1:1 1.set: stan po czterech gemach-2:2 1.set: stan po sześciu gemach-3:3 Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka wygrywa wszystkie swoje gemy serwisowe Co najmniej jeden zawodnik/zawodniczka skorzysta z pomocy medycznej Jeden z zawodników/zawodniczek skreczuje podczas meczu Spotkanie potrwa dłużej niż 120 minut Spotkanie potrwa dłużej niż 180 minut
1.20 4.20 03.07. 15:30
Nishikori K. - Rinderknech A. 6611 przerwano 7:5 4:6 1:1 / rozpoczęcie 2.7. o 20:34
2.80 1.40 +1 03.07. 15:30
Ruusuvuori E. - McDonald M. 7233 przerwano 7:6 4:6 5:7 4:3 / rozpoczęcie 2.7. o 19:27
2.70 1.43 +1 03.07. 15:30
Auger-Aliassime F. - Kokkinakis T. 7496 przerwano 6:4 7:5 6:7 1:1 / rozpoczęcie 2.7. o 18:45
1.20 4.15 +1 03.07. 15:30
Safiullin R. - Cerundolo F. 7521 przerwano 6:7 3:6 7:5 6:3 / rozpoczęcie 2.7. o 19:06
1.60 2.22 +1 03.07. 15:30
Pouille L. - Djere L. 7554 przerwano 3:6 7:6 / rozpoczęcie 2.7. o 20:39
1.54 2.46 +1 03.07. 15:30
2.48 1.55 +38 03.07. 15:40
3.90 1.26 +38 03.07. 15:45
3.25 1.35 +51 03.07. 15:45
1.12 7.00 +38 03.07. 15:45
2.35 1.60 +37 03.07. 16:00