1000
W.Brytania, trawa, transmisje Polsat Sport, Polsat Sport Premium
Mecz (krecz=zwrot) Zakład na zwycięzcę meczu. 1 2
2.45 1.53

SUPEROFERTA+: mecz : Bucsa C.-Bogdan A. "Faworyt" to standardowy kurs na drużynę będącą faworytem w meczu. Aby skorzystać z podwyższonych kursów na faworyta, do wybranego typu należy dodać odpowiednią liczbę innych typów z oferty. Na przykład F+4ako oznacza, że na kuponie muszą być jeszcze 4 inne typy. Zakład nie jest ograniczony stawką, minimalny kurs innych typów musi wynosić 1,10.

Bucsa C.: wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Zakład czy 1.zawodnik wygra mecz lub wygra 1.set wynikiem 6:0 lub 6:1.

Bogdan A.: wygra mecz lub wygra 1. set 6:0/6:1 Zakład czy 2.zawodnik wygra mecz lub wygra 1.set wynikiem 6:0 lub 6:1.

Liczba setów w spotkaniu Zakład na to, czy całkowita liczba setów w meczu będzie wyższa czy niższa od określonej wartości. Typ zostanie rozliczony z kursem 1.0 (anulowany) w przypadku równej wartości.

Bucsa C.: wygra przynajmniej jeden set Zakład czy 1.zawodnik wygra przynajmniej jeden set.

Liczba setów. Zakład na to, czy całkowita liczba setów w meczu będzie równa podanej wartości

Mecz/liczba gemów zakład w którym typuje się wynik spotkania oraz liczbę gemów w spotkaniu

Zakłady dodane na kupon nie mogą być łączone z innymi z tego spotkania.